Fitness club Černý - FitnessCerny.CZ

Power plate

Power Plate & Fitness studio L

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti zdravého a aktivního životního stylu v kombinaci s různými druhy cvičení pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Při cvičení na strojích Power Plate klademe důraz nejen na výkon, ale hlavně na zlepšení funkčnosti HSSS (hluboký svalový stabilizační systém) a maximální podporu správného držení těla.

Tréninky na Power Plate probíhají pod vedením osobního trenéra/ky se zdravotnickým vzděláním, který/á Vám vždy vše ochotně vysvětlí a přizpůsobí trénink Vašim individuálním potřebám a schopnostem.

V rámci rehabilitace na Power Plate využíváme metodu Ludmily Mojžíšové – cvičení zaměřené na odstranění potíží vyvolaných funkčními poruchami v oblasti krční, hrudní a bederní páteře.

Věříme, že náš osobní přístup ke klientům, profesionální služby a příjemné prostředí budou vést k Vaší spokojenosti a každý, kdo rád pečuje o své tělo nalezne v novém Fitness studiu L tu správnou cestu za vysněným cílem a získá energii do každého nového dne. Největší motivací a odměnou zároveň pro nás budou spokojení klienti.

POST NATAL

POST NATAL

Představujeme efektivní program kombinující účinné cvičení na posílení svalstva pánevního dna, které pomáhá svaly pánevního dna aktivovat a zvyšuje tak účinnost cvičení. Tento program zvyšování kondice pomocí akceleračního tréninku na strojích Power Plate, jehož tvůrkyní a propagátorkou je britská trenérka Jenny Burrell, pomáhá nejen novopečeným maminkám vrátit se zpět do formy, ale také i ženám, které mají problémy způsobené oslabeným svalstvem pánevního dna.

POOWER PLATE

POWER PLATE - všeobecné informace    

Power Plate je účinný posilovací a rehabilitační přístroj, který přenáší vibrace do svalů, čímž jsou svaly donuceny se reflexivně stahovat . Díky vibracím se svaly stáhnou 30 až 50krát za sekundu oproti jednomu až dvěma stáhnutím v normálním stavu.
Power Plate stroj využívá princip "Acceleration Training" – trojrozměrnou vibraci, což znamená, že se pohybuje ve všech třech rovinách přesně takovým způsobem, k jakému je uzpůsobeno lidské tělo. Power Plate Vám pomůže posílit a tvarovat svalstvo, zlepšit rovnováhu a ohebnost, snížit váhu a redukovat celulitidu, zlepšit krevní oběh a fyzickou kondici a zvýšit hustotu kostí.

Kontraindikace

Cvičení na Power Plate není doporučeno lidem s kardiovaskulární onemocněním, s kardiostimulátorem, epilepsií, cukrovkou nebo umělými klouby. Není vhodný ani pro těhotné ženy a pro ty, kteří právě prodělali nějakou operaci či akutní zánětlivý stav. Pokud si nejste jistí, raději se poraďte se svým lékařem.

Prohlédněte si náš ceník

Máte-li jakýkoli dotaz. Kontaktujte nás

Kde nás najdete

Najdete nás na adrese - Divadelní 66/3, Poděbrady, okres Nymburk